O nas

Emma`s credit, s.r.o.


Jsme společnost poskytující jednu z nejrychlejších a nejsnazších půjček na českém trhu. Naše půjčka CreditGo je poskytována na základě licence udělené ČNB v roce 2019.

Poskytujeme půjčky od 500,- Kč do 30.000,- Kč. Pro vyšší komfort můžete půjčku uhradit předčasně, umořovat dluh postupně zasíláním částečných úhrad nebo si naopak splatnost prodloužit. Navíc máme propracovaný systém slev a slevových akcí, o kterých Vás vždy informujeme.

Náš tým je tvořen specialisty z oblasti financí a IT. Při své práci využíváme nejmodernější technologie pro rychlou a precizní práci, při které klademe důraz na proklientský přístup, rychlost a zaručení bezpečnosti v oblasti uchovávání Vašich dat. Jsme zodpovědní, proto každou žádost posuzujeme individuálně dle Vašich potřeb a možností.

Půjčka má za úkol Vám pomoci, a proto vždy pečlivě posuzujeme Vaše příjmy a výdaje, abyste ji mohli bez obtíží uhradit. Zamítneme-li Vaši žádost, snažíme se tím ochránit nejen nás, ale především Vás.

A protože víme, jak důležité finance v dnešní době jsou a jak často mnohým potřebným chybí, snažíme se pomáhat. Každý rok vybereme zařízení pro výchovu a péči o děti a po konzultaci s ředitelem tohoto zařízení věnujeme sponzorský dar ve formě notebooků či sportovního náčiní.